کلمه جو
صفحه اصلی

شبکه مترجمین اشراق

شبکه مترجمین اشراق یکی از معتبر ترین ارائه دهندگان آنلاین خدمات ترجمه، ویراستاری و سایر خدمات دانشگاهی است.
خدمات: ترجمه، ویراستاری، ترجمه رسمی، پارافریز، فرمت بندی، ترجمه همزمان، تولید محتوا، گویندگی، ترجمه مولتی مدیا، ترجمه هوش مصنوعی، تولید محتوای صوتی در قالب کتاب گویا، پادکست، صداگذاری، تبلیغات و ...
آغاز فعالیت: سال 1393
وبسایت: eshraghtrans.com
آدرس 1: تهران: میدان انقلاب خیابان انقلاب به سمت ولیعصر بین خیابان دانشگاه فخررازی جنب بانک ملت ساختمان پارسا طبقه 6 واحد 604
آدرس 2: تبریز: خیابان امام خمینی (ره) میدان شهید بهشتی ساختمان سامان طبقه 6

فارسی به انگلیسی

Eshragh Translators Network


دانشنامه عمومی

معرفی شبکه مترجمین اشراق

شبکه مترجمین اشراق به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های ارائه‌دهنده خدمات ترجمه و ویراستاری فعالیت خود را از سال 1393 آغاز نموده است. در طی سال‌های اخیر با کسب موفقیت‌های مختلف در ارائه خدمات خود، توانسته است با کسب رضایت مشتریان خود، خانواده بزرگ مترجمین اشراق را تشکیل دهد.

این مجموعه با فعالیت صدها مترجم و ویراستار خبره و متخصص در 38 زبان زنده دنیا و در 32 رشته تخصصی، به یکی از پرمخاطب‌ترین مجموعه‌ها در بین فعالان دانشگاهی، پژوهشگران و اساتید تبدیل شده است. مجموعه شبکه مترجمین اشراق تنها دارنده گواهی کیفی Euro Science Certificate در بین کشورهای آسیایی بوده و در سال‌های اخیر با کسب نماد اعتماد الکترونیکی و اخذ گواهینامه‌های استانداردISO 10004 ،ISO 17100 و ISO 9001 قوی‌تر از قبل در جهت پیشبرد اهداف خود که همانا درک انتظارات مشتریان و ایجاد انتظارات مطلوب در آن‌ها می‌باشد، قدم برمی‌دارد.

خدمات ارائه‌شده در شبکه مترجمین اشراق شامل : ترجمه انواع متون تخصصی، مقاله، کتاب، وب‌سایت، پایان‌نامه، کاتالوگ، مولتی‌مدیا، ترجمه هم‌زمان و ...، ویراستاری انواع مقالات، کتاب، پایان‌نامه، رزومه تحصیلی و کاری و ...، پارافریز و فرمت بندی مقالات برای ارسال به مجلات خارجی، فرمت بندی و صفحه‌آرائی کتاب، تولید محتوا در موضوعات مختلف، گویندگی و تولید محتوای صوتی در قالب کتاب گویا، پادکست، صداگذاری، تبلیغات و ... می‌باشد.کلمات دیگر: